Następny mecz

Liga ZON Sagres Sporting Lizbona Arouca
?   ?
Sporting Lizbona
Arouca
23 sierpnia 2014; 21:30
Estádio José Alvalade

Poprzedni mecz

Liga ZON Sagres Academica Coimbra Sporting Lizbona
1   1
Academica Coimbra
Sporting Lizbona
16 sierpnia 2014; 21:30
Estádio Cidade de Coimbra

Zdjęcie miesiąca

Zdjęcie miesiąca

Bayern Monachium FC Porto Real Saragossa Benfica Lizbona Forum 2x45.com.pl borusia dortmund Everton Polonia OnLine - Serwis kibiców Czarnych Koszul Napoli PSV AC Milan Boca Juniors Athletic Bilbao mcfc.pl Lwi Pazur

Linki

Panel użytkownika

Ankieta

Jak oceniasz dotychczasowe transfery Sportingu?

Bardzo dobrze Przyzwoicie Średnio Słabo Nie mam zdania

Wyszukaj na stronie

Tabela ligowa

Drużyna M   P

Statystyki

  • Najnowszy użytkownik: grandpand1
  • Strona istnieje od: 2705 dni
  • Użytkowników online: 0
  • Gości online: 14
  • Użytkowników: 282
  • Newsów: 2068
Lista online:

Shoutbox (odśwież)

  • kuba; 18 lipca 2014; 22:44
    Transmisja z dzisiejszego spotkania pod tym linkiem http://coolsport.tv/kiwi23.html

  • DECO1916; 13 kwietnia 2014; 12:18
    Polecam stronę na Twiterze https://twitter.com/LigaSagres_pl

  • Kubinhosa; 24 marca 2014; 19:50
    Gdyby Benfica mogła się jeszcze potknąć :(

  • Florek; 17 marca 2014; 00:20
    Tak czytałem o Heltonie... Smutna wiadomość, ale przezwycięży swoją kontuzję :)

  • FCPfan; 16 marca 2014; 23:21
    Helton zerwał Achillesa :( ale ładnie się przynajmniej kibice Sportingu zachowali, nagradzając go oklaskami.

  • Florek; 16 marca 2014; 22:42
    Faktycznie bramka ze spalonego dla nas, ale nie cieszy mnie wygrana w takich okolicznościach. Jednak mając na uwadze wcześniejsze pomyłki sędziego w meczach z nami to kiedyś zła karta musiała sie odwrócić. Szkoda mi Heltona, mam nadzieję, że szybko dojdzie do siebie. :)

  • FCPfan; 16 marca 2014; 22:24
    sędzia dziś faworyzował was. gol ze spalonego jak nic. zadowoleni? :P

  • Florek; 16 marca 2014; 10:11
    Mam nadzieję, że chociaż na czas meczu coś się zmieni :D

  • Florek; 16 marca 2014; 10:11
    No witam :D No widzisz, w ostatnim czasie większość dyskusji przeniosła się na fb, tutaj cisza :P

  • FCPfan; 15 marca 2014; 22:25
    Ludzie! jutro klasyk a tu tak cicho? co wy szykujecie?! :P

 

Numery na sezon 2011/2012

12 lipca 2011; 07:37
Krzysiek
1 komentarzy

Sporting Lizbona ogłosił numery zawodników na sezon 2011/2012. W większości numeracje zgadzają się z poprzednim sezonem, ale zaszło również kilka istotnych zmian. Przede wszystkim mowa tu o nowych nabytkach zespołu. Oguchi Onyewu zagra z numerem 5, Alberto Rodriguez będzie występował z dwójką, Stijn Schaars z ósemką, Ricky van Wolfswinkel z dziewiątką, Marcelo Boeck z dwunastką, Andre Carillo z osiemnastką, Fabian Rinaudo z dwudziestką jedynką, Luis Aguiar z dwudziestką dwójką, a Diego Rubio z trzydziestką trójką. Numeru na razie nie otrzymał Santiago Arias, który później dołączy do zespołu. Zmiany zaszły także u Evaldo i Marata Izmailova. Ten pierwszy będzie grał z szóstką, którą do tej pory nosił Pedro Mendes, a ten drugi z dziesiątką, gdyż siódemkę zabrał mu Valeri Bojinov. Z kolei Bruno Pereirinha, który niedawno został włączony do drużyny zagra z numerem 25.

 

Pełny przydział numerów na sezon 2011/2012:

1 - Rui Patrício
2 - Rodriguez
3 - Daniel Carriço
4 - Polga
5 - Onyewu
6 - Evaldo
7 - Bojinov
8 - Schaars
9 - van Wolfswinkel
10 - Izmailov
12 - Marcelo
14 - Matias Fernandez
16 - Tiago
18 - Carrillo
20 - Yannick Djaló
21 - Rinaudo
22 - Luis Aguiar
23 - Hélder Postiga
25 - Pereirinha
26 - André Santos
28 - André Martins
32 - Vítor Golas
33 - Diego Rubio
47 - Jo?o Pereira
88 - Jo?o Gonçalves

źródło: A Bola

Podobne newsy
Oceń news

Łącznie oddano 0 głosów

Dodaj komentarz

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Autor: Piasek76 Wysłano: 12 lipca 2011; 14:16

Vitor Golas już rok temu miał nr 32 xd