Następny mecz

Poprzedni mecz

Puchar Portugalii Sporting Lizbona Sporting Braga
2   2
Sporting Lizbona
Sporting Braga
31 maja 2015; 18:00
Jamor

Zdjęcie miesiąca

Zdjęcie miesiąca

Buttony

Bayern Monachium FC Porto magiafutbolu Benfica Lizbona Everton meczeonline.com.pl Polonia OnLine - Serwis kibiców Czarnych Koszul Napoli PSV AC Milan Boca Juniors Athletic Bilbao Benfica Lizbona

Linki

Panel użytkownika

Ankieta

Jak oceniasz decyzję o zwolnieniu Marco Silvy ze Sportingu?

Bardzo dobrze Fatalnie Nie mam zdania

Wyszukaj na stronie

Tabela ligowa

Drużyna M   P
1. Benfica Lizbona 26 65
2. FC Porto 26 62
3. Sporting Lizbona 26 56
4. Sporting Braga 26 47
5. Vitoria Guimaraes 26 40
6. Pacos de Ferreira 26 37

Statystyki

  • Najnowszy użytkownik: chesquineete1979
  • Strona istnieje od: 3024 dni
  • Użytkowników online: 1
  • Gości online: 8
  • Użytkowników: 395
  • Newsów: 2444
Lista online:

Shoutbox (odśwież)

  • arti; 5 lipca 2015; 13:09
    Gratulacje dla byłego pomocnika Sportingu Lizbona- Matiasa Fernandeza, który wygrał Copa America

  • Florek; 25 czerwca 2015; 21:24
    Jasna sprawa :) Nie ma problemu, jak będziesz miał czas to napiszesz i już :) Udanych wakacji Arti :D

  • arti; 25 czerwca 2015; 21:13
    Nadchodzą wakacje więc newsy z mojej strony mogą być rzadko. Piszę to abynie było że mi się znudziło;)

  • arti; 1 czerwca 2015; 07:50
    UWAGA!!! Mam prośbę do wszystkich fanów Sportingu. Zalogujcie się i napiszcie tutaj na stronie np. w komentarzu.
    -jak oceniacie sezon
    -jak oceniacie Naniego
    -jak oceniacie Marco Silve
    w kategoriach bardzo dobrze, dobrze, słabo i bardzo słabo
    czas do godziny- 13:00

  • arti; 31 maja 2015; 22:14
    Trzeba zmienić zdj. miesiąca :)

  • sportingfan; 31 maja 2015; 21:06
    Haha niesamowite, Rui juz lapia skurcze a my wygrywamy karne!

  • sportingfan; 31 maja 2015; 20:23
    Jakim cudem wyrownalismy??? JAZDA!!

  • arti; 31 maja 2015; 19:21
    Tragedia przegrywamy z Bragą 0:2 i cedric dostał czrwoną

  • arti; 31 maja 2015; 12:12
    GRATULACJE OD CAŁEGO SPORTINGU DLA DANIELA CARICCO< BYŁEGO PIŁKARZA SPORTINGU.

  • arti; 17 maja 2015; 19:43
    Niestety ale w 15 minucie tracimy bramkę z karnego :-(

 

Numery na sezon 2011/2012

12 lipca 2011; 07:37
Krzysiek
1 komentarzy

Sporting Lizbona ogłosił numery zawodników na sezon 2011/2012. W większości numeracje zgadzają się z poprzednim sezonem, ale zaszło również kilka istotnych zmian. Przede wszystkim mowa tu o nowych nabytkach zespołu. Oguchi Onyewu zagra z numerem 5, Alberto Rodriguez będzie występował z dwójką, Stijn Schaars z ósemką, Ricky van Wolfswinkel z dziewiątką, Marcelo Boeck z dwunastką, Andre Carillo z osiemnastką, Fabian Rinaudo z dwudziestką jedynką, Luis Aguiar z dwudziestką dwójką, a Diego Rubio z trzydziestką trójką. Numeru na razie nie otrzymał Santiago Arias, który później dołączy do zespołu. Zmiany zaszły także u Evaldo i Marata Izmailova. Ten pierwszy będzie grał z szóstką, którą do tej pory nosił Pedro Mendes, a ten drugi z dziesiątką, gdyż siódemkę zabrał mu Valeri Bojinov. Z kolei Bruno Pereirinha, który niedawno został włączony do drużyny zagra z numerem 25.

 

Pełny przydział numerów na sezon 2011/2012:

1 - Rui Patrício
2 - Rodriguez
3 - Daniel Carriço
4 - Polga
5 - Onyewu
6 - Evaldo
7 - Bojinov
8 - Schaars
9 - van Wolfswinkel
10 - Izmailov
12 - Marcelo
14 - Matias Fernandez
16 - Tiago
18 - Carrillo
20 - Yannick Djaló
21 - Rinaudo
22 - Luis Aguiar
23 - Hélder Postiga
25 - Pereirinha
26 - André Santos
28 - André Martins
32 - Vítor Golas
33 - Diego Rubio
47 - Jo?o Pereira
88 - Jo?o Gonçalves

źródło: A Bola

Podobne newsy
Oceń news

Łącznie oddano 0 głosów

Dodaj komentarz

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Autor: Piasek76 Wysłano: 12 lipca 2011; 14:16

Vitor Golas już rok temu miał nr 32 xd