Następny mecz

Poprzedni mecz

Liga NOS Sporting Braga Sporting CP
0   4
Sporting Braga
Sporting CP
15 maja 2016; 17:00
Estádio AXA

Zdjęcie miesiąca

Buttony

FC Porto Portugalska liga Bayern Monachium Benfica Lizbona Everton meczeonline.com.pl Polonia OnLine - Serwis kibiców Czarnych Koszul Boca Juniors Athletic Bilbao Sporticos.com

Linki

Panel użytkownika

Ankieta

Kto Twoim zdaniem zasłużył na miano najlepszego zawodnika Sportingu?

Rui Patricio Adrien Silva Joao Mario Bryan Ruiz Islam Slimani

Wyszukaj na stronie

Tabela ligowa

Drużyna M   P
1. Sporting CP 22 55
2. Benfica Lizbona 22 52
3. FC Porto 22 49
4. Sporting Braga 22 42
5. Vitoria Guimaraes 22 32
6. Pacos de Ferreira 22 31

Statystyki

  • Najnowszy użytkownik: ccdance12lh
  • Strona istnieje od: 3414 dni
  • Użytkowników online: 0
  • Gości online: 25
  • Użytkowników: 1685
  • Newsów: 2940
Lista online:

Shoutbox (odśwież)

  • arti; 17 lipca 2016; 14:23
    A niedawno oświadczył, iż to zwykłe plotki :/

  • Galford; 10 lipca 2016; 12:23
    Podobno odrzuciliśmy Silve z Realu, wadę serca ma...

  • sportingfan; 16 maja 2016; 23:51
    Gratulacje Benfice. Mam nadzieję, że odbijemy sobie to za rok.

  • sportingfan; 8 maja 2016; 23:17
    Złudna nadzieja. Niestety takie mecze pokazują siłę portugalskiej ligi. Przeciwnik gra w przewadze, a Benfica i tak jest lepsza i strzela kolejne bramki.

  • sportingfan; 8 maja 2016; 22:10
    Sanches wyleciał! Benfica w 10, ale... nie chcę robić sobie nadziei. Po prostu oglądamy :)

  • arti; 8 maja 2016; 00:09
    5:0 !!! Brawo Sporting!

  • Kubinhosa; 2 maja 2016; 11:13
    Wierzymy jeszcze, wierzymy!

  • sportingfan; 1 maja 2016; 12:34
    Musimy też zatrzymać kluczowych graczy. Jeżeli w lato odszedłby tylko William to biorę to w ciemno. Już od jakiegoś czasu inne kluby mają na niego chrapkę i tylko kwestia czasu jak wyłożą na niego ogromne pieniądze. Chyba, że przekona go nas projekt, który jak widać ma ręce i nogi. Slimaniego trzeba zatrzymać no i Joao Mario, bo co ten gość ostatnio gra to głowa mała.

  • sportingfan; 1 maja 2016; 12:24
    Nie mam pytań. Już kij z tym mistrzostwem, bo Benfica prawdopodobnie się nie potknie, ale w tym sezonie staliśmy się ekipą, którą trzeba brać na poważnie. Jeszcze niedawno można było tylko liczyć, żeby wywieźć punkcik ze stadionów Porto i Benfici, a teraz? Krótko mówiąc, podoba mi się to. Nie da się nie być optymistą przed następnym sezonem, gdzie dojdzie jeszcze LM i będą fundusze na wzmocnienia.

  • Paweu SLB; 1 maja 2016; 12:02
    Myślałem, że jednak Porto bardziej się postara. No cóż :D 2 kolejki :)

 

Numery na sezon 2011/2012

12 lipca 2011; 07:37
Krzysiek
1 komentarzy

Sporting Lizbona ogłosił numery zawodników na sezon 2011/2012. W większości numeracje zgadzają się z poprzednim sezonem, ale zaszło również kilka istotnych zmian. Przede wszystkim mowa tu o nowych nabytkach zespołu. Oguchi Onyewu zagra z numerem 5, Alberto Rodriguez będzie występował z dwójką, Stijn Schaars z ósemką, Ricky van Wolfswinkel z dziewiątką, Marcelo Boeck z dwunastką, Andre Carillo z osiemnastką, Fabian Rinaudo z dwudziestką jedynką, Luis Aguiar z dwudziestką dwójką, a Diego Rubio z trzydziestką trójką. Numeru na razie nie otrzymał Santiago Arias, który później dołączy do zespołu. Zmiany zaszły także u Evaldo i Marata Izmailova. Ten pierwszy będzie grał z szóstką, którą do tej pory nosił Pedro Mendes, a ten drugi z dziesiątką, gdyż siódemkę zabrał mu Valeri Bojinov. Z kolei Bruno Pereirinha, który niedawno został włączony do drużyny zagra z numerem 25.

 

Pełny przydział numerów na sezon 2011/2012:

1 - Rui Patrício
2 - Rodriguez
3 - Daniel Carriço
4 - Polga
5 - Onyewu
6 - Evaldo
7 - Bojinov
8 - Schaars
9 - van Wolfswinkel
10 - Izmailov
12 - Marcelo
14 - Matias Fernandez
16 - Tiago
18 - Carrillo
20 - Yannick Djaló
21 - Rinaudo
22 - Luis Aguiar
23 - Hélder Postiga
25 - Pereirinha
26 - André Santos
28 - André Martins
32 - Vítor Golas
33 - Diego Rubio
47 - Jo?o Pereira
88 - Jo?o Gonçalves

źródło: A Bola

Podobne newsy
Oceń news

Łącznie oddano 0 głosów

Dodaj komentarz

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Autor: Piasek76 Wysłano: 12 lipca 2011; 14:16

Vitor Golas już rok temu miał nr 32 xd