Następny mecz

Liga Mistrzów Legia Warszawa Sporting CP
?   ?
Legia Warszawa
Sporting CP
7 grudnia 2016; 20:45
Stadion Wojska Polskiego

Poprzedni mecz

Liga NOS Sporting CP Vitoria Setubal
2   0
Sporting CP
Vitoria Setubal
3 grudnia 2016; 19:15
Estádio José Alvalade

Zdjęcie miesiąca

Buttony

FC Porto Benfica Lizbona Everton meczeonline.com.pl Boca Juniors Athletic Bilbao

Linki

Panel użytkownika

Ankieta

Odejście, którego piłkarza jest największą stratą dla klubu?

Joao Mario Islam Slimani Teofilo Gutierrez Naldo Inny

Wyszukaj na stronie

Tabela ligowa

Drużyna M   P
1. Benfica Lizbona 9 25
2. FC Porto 9 20
3. Sporting Braga 9 20
4. Sporting CP 9 18
5. Vitoria Guimaraes 9 17
6. Chaves 8 12

Statystyki

  • Najnowszy użytkownik: Sturneres7
  • Strona istnieje od: 3543 dni
  • Użytkowników online: 0
  • Gości online: 16
  • Użytkowników: 4748
  • Newsów: 3022
Lista online:

Shoutbox (odśwież)

  • sportingfan; 3 grudnia 2016; 22:50
    Dobrze, dobrze... Tak powinny wyglądać nasze mecze z drużynami pokroju Setubal. Od początku wyszliśmy wysoko, czego efektem była szybka bramka i ustawienie sobie spotkania. Liderzy nie zawiedli, w obronie na spokoju. Udany weekend, bo Benfica straciła punkty i za tydzień szykuje się świetne widowisko. Nam przydałoby się powtórzyć wyczyn sprzed roku, żeby wskoczyć na lidera a oni będą chcieli wziąć rewanż za tamten mecz.

  • arti; 3 grudnia 2016; 14:47
    Takie pytanko!
    Chodzą plotki że Montero miałby wrócić do Sportingu! Co wy na to?

  • arti; 3 grudnia 2016; 14:45
    Mówiłem że wrócimy...choć byłem za zwolnieniem JJ (ale to dopiero w styczniu jak nie zaczną lepiej grać).
    Forca Sporting!

  • Dandan; 2 grudnia 2016; 23:28
    W dodatku Porto czeka mecz z Bragą

  • Dandan; 2 grudnia 2016; 23:27
    Benfika przegrała z Maritimo :) Teraz tylko wystarczy klepnąć Setubal, a na Alvalade jeszcze nie przegraliśmy w tym sezonie

  • roan79; 29 listopada 2016; 22:54
    Mam pytanie czy wybiera się ktoś na derby Lizbony?

  • arti; 26 listopada 2016; 23:52
    Brawo! Wygrywamy 0:1, a Porto traci punkty z Belenenses! Mamy 2 miejsce!

  • arti; 6 listopada 2016; 23:50
    No i to rozumiem! 3:0 i doganiamy Porto, a do Benfiki tylko 5 pkt! DAMY RADĘ

  • sportingfan; 6 listopada 2016; 20:55
    Benfica jak zwykle w ostatnich minutach...

  • sportingfan; 2 listopada 2016; 23:07
    Nie było tragedii, z tym, że Borussia wykorzystała swoją sytuacje, a u nas nic nie wpadło. Chociaż momentami klepali naszą obronę w polu karnym. Jak patrzę co zrobił Real to możemy jeszcze powalczyć, jakby tak wygrać z nimi u siebie to będzie wszystko możliwe :)

 

Numery na sezon 2011/2012

12 lipca 2011; 07:37
Krzysiek
1 komentarzy

Sporting Lizbona ogłosił numery zawodników na sezon 2011/2012. W większości numeracje zgadzają się z poprzednim sezonem, ale zaszło również kilka istotnych zmian. Przede wszystkim mowa tu o nowych nabytkach zespołu. Oguchi Onyewu zagra z numerem 5, Alberto Rodriguez będzie występował z dwójką, Stijn Schaars z ósemką, Ricky van Wolfswinkel z dziewiątką, Marcelo Boeck z dwunastką, Andre Carillo z osiemnastką, Fabian Rinaudo z dwudziestką jedynką, Luis Aguiar z dwudziestką dwójką, a Diego Rubio z trzydziestką trójką. Numeru na razie nie otrzymał Santiago Arias, który później dołączy do zespołu. Zmiany zaszły także u Evaldo i Marata Izmailova. Ten pierwszy będzie grał z szóstką, którą do tej pory nosił Pedro Mendes, a ten drugi z dziesiątką, gdyż siódemkę zabrał mu Valeri Bojinov. Z kolei Bruno Pereirinha, który niedawno został włączony do drużyny zagra z numerem 25.

 

Pełny przydział numerów na sezon 2011/2012:

1 - Rui Patrício
2 - Rodriguez
3 - Daniel Carriço
4 - Polga
5 - Onyewu
6 - Evaldo
7 - Bojinov
8 - Schaars
9 - van Wolfswinkel
10 - Izmailov
12 - Marcelo
14 - Matias Fernandez
16 - Tiago
18 - Carrillo
20 - Yannick Djaló
21 - Rinaudo
22 - Luis Aguiar
23 - Hélder Postiga
25 - Pereirinha
26 - André Santos
28 - André Martins
32 - Vítor Golas
33 - Diego Rubio
47 - Jo?o Pereira
88 - Jo?o Gonçalves

źródło: A Bola

Podobne newsy
Oceń news

Łącznie oddano 0 głosów

Dodaj komentarz

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Autor: Piasek76 Wysłano: 12 lipca 2011; 14:16

Vitor Golas już rok temu miał nr 32 xd