Następny mecz

Liga NOS Sporting CP Vitoria Setubal
?   ?
Sporting CP
Vitoria Setubal
8 maja 2016; 17:00
Estádio José Alvalade

Poprzedni mecz

Liga NOS FC Porto Sporting CP
1   3
FC Porto
Sporting CP
30 kwietnia 2016; 19:30
Estádio do Dragao

Zdjęcie miesiąca

Buttony

FC Porto Portugalska liga Bayern Monachium Benfica Lizbona Everton meczeonline.com.pl Polonia OnLine - Serwis kibiców Czarnych Koszul Boca Juniors Athletic Bilbao Sporticos.com

Linki

Panel użytkownika

Ankieta

Uważasz, że decyzja o zawieszeniu Andre Carrillo była słuszna?

Tak, zasłużył na taką decyzję Nie, ma w końcu ważny kontrakt Nie mam zdania

Wyszukaj na stronie

Tabela ligowa

Drużyna M   P
1. Sporting CP 22 55
2. Benfica Lizbona 22 52
3. FC Porto 22 49
4. Sporting Braga 22 42
5. Vitoria Guimaraes 22 32
6. Pacos de Ferreira 22 31

Statystyki

  • Najnowszy użytkownik: polanka
  • Strona istnieje od: 3325 dni
  • Użytkowników online: 0
  • Gości online: 10
  • Użytkowników: 644
  • Newsów: 2868
Lista online:

Shoutbox (odśwież)

  • sportingfan; 1 maja 2016; 12:34
    Musimy też zatrzymać kluczowych graczy. Jeżeli w lato odszedłby tylko William to biorę to w ciemno. Już od jakiegoś czasu inne kluby mają na niego chrapkę i tylko kwestia czasu jak wyłożą na niego ogromne pieniądze. Chyba, że przekona go nas projekt, który jak widać ma ręce i nogi. Slimaniego trzeba zatrzymać no i Joao Mario, bo co ten gość ostatnio gra to głowa mała.

  • sportingfan; 1 maja 2016; 12:24
    Nie mam pytań. Już kij z tym mistrzostwem, bo Benfica prawdopodobnie się nie potknie, ale w tym sezonie staliśmy się ekipą, którą trzeba brać na poważnie. Jeszcze niedawno można było tylko liczyć, żeby wywieźć punkcik ze stadionów Porto i Benfici, a teraz? Krótko mówiąc, podoba mi się to. Nie da się nie być optymistą przed następnym sezonem, gdzie dojdzie jeszcze LM i będą fundusze na wzmocnienia.

  • Paweu SLB; 1 maja 2016; 12:02
    Myślałem, że jednak Porto bardziej się postara. No cóż :D 2 kolejki :)

  • kuba; 30 kwietnia 2016; 21:27
    No i wygrana :) Brawo !

  • Paweu SLB; 27 kwietnia 2016; 11:52
    Spokojnie, jeszcze trzy kolejki, ale racja, terminarz sprzyja raczej nam :) domyślam się co czujecie, bo nie pierwszy raz mało brakuje, żeby w końcu Benfica się potknęła, ale tak jak mówicie nie zapowiada się na to :)

  • kuba; 25 kwietnia 2016; 10:14
    Też mi się zdaje, że Benfica nie straci punktów już, a my mamy jeszcze trudny mecz z FC Porto. Marzenia o mistrzostwie musimy odłożyć na następny sezon. Niestety zdobyć mistrzostwo w następnym sezonie będzie trudniej niż w tym, ponieważ FC Porto już tak słabego sezonu nie będzie miało i napewno włączy się w walce o pierwsze miejsce.

  • sportingfan; 24 kwietnia 2016; 23:04
    Haha, znów to samo. Prawie samobója sobie wbili. Nie ma szans, Benfica nie straci już punktów.

  • sportingfan; 9 kwietnia 2016; 21:38
    Benfica znów wydarła zwycięstwo...

  • sportingfan; 4 kwietnia 2016; 23:59
    Oby tak do końca sezonu jak w ostatnich spotkaniach, koniecznie musimy wygrać wszystko do końca i liczyć, że Benfica gdzieś się potknie. Z Boavistą było tak blisko...

  • sportingfan; 4 kwietnia 2016; 23:58
    Ostatnio strona trochę zamarła, ale jestem pewien, że nadal wszyscy uważnie śledzą nasze mecze. Od tego meczu z Benficą 3 mecze, 3 zwycięstwa, dwa pogromy. To mi się podoba.
    Co do dzisiejszego spotkania to nie mam żadnych zastrzeżeń jeśli chodzi o grę. Szybka, kombinacyjna piłka, mecz całkowicie zdominowany, różnica klas aż nadto widoczna. Z przodu indywidualnie wyglądamy dobrze, jednak z tyłu nadal tracimy bramki... Nawet w takim meczu jak dzisiaj, chyba już w tym sezonie nie doczekam się solidnej gry na tyłach. Z decyzjami sędziów jak zwykle niedosyt, uznali 4 bramkę Teo, gdy był na spalonym (chociaż i tak tam była ręka zawodnika Belen), a nie uznali chwilę później gola Slimaniego zdobytego prawidłowo.

 

Numery na sezon 2011/2012

12 lipca 2011; 07:37
Krzysiek
1 komentarzy

Sporting Lizbona ogłosił numery zawodników na sezon 2011/2012. W większości numeracje zgadzają się z poprzednim sezonem, ale zaszło również kilka istotnych zmian. Przede wszystkim mowa tu o nowych nabytkach zespołu. Oguchi Onyewu zagra z numerem 5, Alberto Rodriguez będzie występował z dwójką, Stijn Schaars z ósemką, Ricky van Wolfswinkel z dziewiątką, Marcelo Boeck z dwunastką, Andre Carillo z osiemnastką, Fabian Rinaudo z dwudziestką jedynką, Luis Aguiar z dwudziestką dwójką, a Diego Rubio z trzydziestką trójką. Numeru na razie nie otrzymał Santiago Arias, który później dołączy do zespołu. Zmiany zaszły także u Evaldo i Marata Izmailova. Ten pierwszy będzie grał z szóstką, którą do tej pory nosił Pedro Mendes, a ten drugi z dziesiątką, gdyż siódemkę zabrał mu Valeri Bojinov. Z kolei Bruno Pereirinha, który niedawno został włączony do drużyny zagra z numerem 25.

 

Pełny przydział numerów na sezon 2011/2012:

1 - Rui Patrício
2 - Rodriguez
3 - Daniel Carriço
4 - Polga
5 - Onyewu
6 - Evaldo
7 - Bojinov
8 - Schaars
9 - van Wolfswinkel
10 - Izmailov
12 - Marcelo
14 - Matias Fernandez
16 - Tiago
18 - Carrillo
20 - Yannick Djaló
21 - Rinaudo
22 - Luis Aguiar
23 - Hélder Postiga
25 - Pereirinha
26 - André Santos
28 - André Martins
32 - Vítor Golas
33 - Diego Rubio
47 - Jo?o Pereira
88 - Jo?o Gonçalves

źródło: A Bola

Podobne newsy
Oceń news

Łącznie oddano 0 głosów

Dodaj komentarz

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Autor: Piasek76 Wysłano: 12 lipca 2011; 14:16

Vitor Golas już rok temu miał nr 32 xd