Marco Torsiglieri oficjalnie w Sportingu !

Dodał: Richelieu, źródło: abola, 2010-06-23 20:16:24

Sporting za pośrednictwem swojej oficjalnej strony internetowej poinformował iż doszedł do porozumienia z argentyńskim klubem: Atlético Velez Sarsfield w sprawie  transferu środkowego obrońcy: Marco Torsiglieri. 22-letni Argentyńczyk jest zatem czwartym wzmocnieniem Sportingu. Wcześniej klub zakontraktował: Andre Santosa, Maniche i Evaldo. Jak już wspomniałem Torsiglieri to środkowy obrońca, który również z powodzeniem może występować na lewej obronie. Ma 22 lata i mierzy 190 centymetrów wzrostu. Jest wychowankiem Velez Sarsfield i w pierwszej drużynie zadebiutował w 2006 roku. W ostatnim sezonie nie był jednak podstawowym zawodnikiem swojej drużyny pełniąc zazwyczaj tylko rolę rezerwowego mając sporą konkurencję w 5 drużynie argentyńskiej ligi. Mimo to uchodzi on za wielki talent co niewątpliwie wpłynęło na decyzję włodarzy Sportingu, którzy zdecydowali się go zakupić za niespełna 3,5 mln euro.

Podobne newsy
Oceń news

Łącznie oddano 0 głosów

Dodaj komentarz

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Autor: Staszek Wysłano: 27 czerwca 2010; 10:32

Jesli ma juz 22 lata i siedzial w drugim zespole to na pewno swietny talent... dalbym za niego maksimum 500 tys... Mam nadzieje ze pokaze ze jest wart tych pieniedzy ;)

Autor: Richelieu Wysłano: 24 czerwca 2010; 22:01

No zobaczy już w sparingach co z niego będzie. Jego prezentacja ma odbyć się w ciągu najbliższych 24 godzin :)

Autor: scp Wysłano: 24 czerwca 2010; 06:12

Tyle że Mexer kosztował jakieś grosze:) a tu trzy i pół bańki za może i zdolnego piłkarza ale wogóle bez ogrania z tego co wiem. Niby warunki jak na obrońcę ma dobre ale wstępnie uważam ten transfer za dziwny. PS. Costinhia podobno spotkał się już z Viana kilka razy i na drodze znowu stoją pieniądze... W Valenci zarabiał 1.2 mln euro za sezon a Sporting nie chce mu dać więcej niż połowę tego... Śmieszne tym bardziej że dziadek Maniche dostał kontrakt na milion euro rocznie........

Autor: Gherick Wysłano: 23 czerwca 2010; 22:35

No wlasnie, rezerwowy za 3,5 melona? Zeby nie uchodzic za dziecko ktore sugeruje sie tylko FMem, nie powiem ze w Football Managerze jest bardzo, bardzo slaby ale i tak nie jestem do konca przekonany. Zobaczymy co pokaze, ale tak szczerze - myslicie ze wygryzie Tonela? Mexer tez mial byc perelka i talentem, a nawet nic nie pogral. Moze i wypali... kto wie. Mial byc Fernando Meira, Ze Castro bądź Duda na obronę, a jest jakis anonim :(

Autor: lew18 Wysłano: 23 czerwca 2010; 21:32

3,5 mln za kogoś anonimowego i rezerwowego w średniku argentyńskim? no trochę dziwny transfer jak dla mnie:) no ale skoro talent to może się sprawdzi... oby, bo za 3,5 mln można było w Portugalii znaleźć 2 bardzo dobrych ŚO. Np. Felipe Lopes z Nacionalu czy Moisses z Bragi:)

Autor: Florek Wysłano: 23 czerwca 2010; 20:59

Zobaczymy co z tego wyjdzie, ale jestem optymistą :)

Panel użytkownika
Następny mecz
Poprzedni mecz

      Puchar Portugalii

Nacional

Sporting Lizbona

Miejsce: Estadio Madeira
Data: 2012-02-08 16:00:00
Bukmacherzy, wyniki na żywo, kursy bukmacherskie, jak grać w Fortuna zakłady bukmacherskie Czytaj porady na Wincomparator!
Tabela ligowa
Tabela strzelców
Klub M. P.
1. FC Porto 12 30
2. Benfica Lizbona 12 30
3. Sporting Lizbona 12 26
4. Sporting Braga 12 22
5. Marítimo 12 22
6. Académica Coimbra 12 16
Foto miesiąca
Video miesiąca
Sporting Lizbona

Piękny gest piłkarzy po strzeleniu bramki przez Matiasa w meczu z Uniao, którzy pokazali iż wspierają groźnie kontuzjowanego Fabio Rinaudo.

Sonda
Statystyki
Która formacja powinna zostać jeszcze wzmocniona?
Bramka
Obrona
Pomoc
Atak
Nie potrzebujemy już żadnych wzmocnień

Partnerzy
Linki
Bayern Monachium FC Porto Benfica Lizbona Real Saragossa Polski serwis fanów The Blues Everton Polonia OnLine - Serwis kibiców Czarnych Koszul Mecze na żywo przez Internet borusia dortmund PSG, Paris Saint Germain Ajax Ajax Amsterdam Feyenoord Roterdam Malaga CF PSV PortsmouthFC.pl Athletic Bilbao Boca Juniors Lwi Pazur OM systemy

Copyright © 2010 SportingPoland.com, wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie: KStudio

Strona główna Reklama Redakcja